daikin_stylish_FTXA42BS_unutarnja_jedinica.jpg
Daikin Stylish FTXA42BS srebrna unutarnja jedinica klima uređaja
Šifra proizvoda: 712 | Proizvod je dostupan.| Besplatna dostava unutar 3-5 radnih dana!
DAIKIN Stylish FTXA42CS multi split unutarnja jedinica / 4,2 kW
Cijena uključuje PDV.
Cijena: 7,954.55 kn
Kapacitet hlađenja: 4,2 kW | Kapacitet grijanja: 5,4 kW | Dimenzije (V׊×D): 295 x 798 x 189 mm | Boja: Srebrna | Rashladni medij: R32 | Jamstvo: 3 godine